MMA

Plnokontaktní bojový sport umožňující údery i chvaty, boj ve stoje i na zemi, a spojující různé techniky jiných bojových sportů i bojových umění jako box, kick box, judo, wrestling a brazilské jiu jitsu.

Nabízíme lekce MMA pro začátečníky, kde začínají všichni od nuly, není třeba mít zkušenosti s bojovými sporty, vhodné naprosto pro všechny nadšence tohoto sportu. Stačí tvůj zájem, zápal pro tréninky a my tě naučíme nejen základy z MMA, ale i jak využívat svou sílu, jak se hýbat a jak si poradit i se silnějším soupeřem jak v boji ve stoje, tak na zemi. Společně si projdeme teorií a předáme ti praktické zkušenosti získané osobně mnoholetým působením v MMA.

Lekce MMA pro pokročilé – lekce zaměřující se na zdokonalování základů, technik a teorie pro pokročilé. Příprava na možné zápasy, reprezentaci, a další.

BJJ

Brazilské bojové umění a úpolový sport, který se vyvinul z juda, a který dnes již patří k nejúspěšnějším bojovým stylům současnosti. Zaměřuje se na boj na zemi a využívá k tomu široké škály donucovacích technik uchopení, škrcení, páčení a hodů. Základní filozofií je, že většina z výhod většího, silnějšího soupeře pochází z dosahu paží a silnějších úderů, které po uchopení a následném škrcení, páčení nebo znehybnění značně zeslábnou. Ukážeme a naučíme Vás, že zdánlivě menší, slabší člověk se může úspěšně bránit i proti většímu, silnějšímu útočníkovi za předpokladu a pomocí ovládání správných technik.

BOX

Box - pěstní souboj dvou soupeřů podobné váhové kategorie. Je to náročný bodový sport se složitou koordinací pohybů. Pro úspěch je třeba rozvíjet sílu, rychlost, reakci, techniku a taktiku vedení boje. Trénink boxu vám zlepší fyzickou kondici, posílí tělo i reflexy, rozvíjí pohybové dovednosti a zároveň zklidní vaši rozbouřenou psychiku.

Trénuj s námi a přijď si vyzkoušet BOX s mistry ve svém oboru.

SEBEOBRANA

Trénink reálné sebeobrany, který Vás připraví na to, jak reagovat v případě nutnosti ochránit sebe a své blízké, co udělat, jak se zachovat a jak efektivně využít své tělo v boji ať už při tréninku nebo na ulici.

BOJOVÉ SPORTY PRO DĚTI

Výuka bojových sportů vede děti ke vzájemnému respektu a učí je koncentraci, vstřícnosti a disciplíně. Zároveň zdravě rozvíjejí jejich flexibilitu a motoriku. Děti se tak stávají celkově více fyzicky i psychicky odolnými vůči nástrahám dnešní doby. A navíc to pro ně je i zábava.

Přihlaste své dítě na naše lekce bojových sportů pro děti!

NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ

Pokud máte zájem trénovat v našem gymu MMA, dojděte kdykoliv na Nábor nových členů všech kategorií – ať už jsi úplný nováček nebo pokročilý, stačí se přihlásit u trenéra a můžete začít!

KONTAKT